KİTAP AŞKINA!

IŞIK NOYAN

KİTAP AŞKINA!
ÇOCUK MÜZİKALİ , 2 perde , 2 Saat

Anne ,baba ve çocuktan oluşan - günümüzün deyimiyle- bir çekirdek aile. Öykümüzün kahramanı Memo kitap okumayı çok sevmekte, zamanının çoğunu kitap okuyarak, dahası hayalinde kitap kahramanlarının arasına karışarak geçirmektedir. Kimler yoktur ki bu kahramanların arasında? Akıl küpü Çizmeli Kedi, evinden atılmış zavallı Parmak Çocuk, sahte Kont, güzel Prenses, pinti Kral, saf Dev, yaralı Silahşör, minik Kral, afacan Tomi ile Bobi, etobur Dev ve onun sinsi karısı?

 

Memo, hayal dünyasına kendini kaptırıp tüm bu kahramanlarla serüvenden serüvene koşadursun, ailesi biraz hoşnutsuzdur. Çünkü okumak çok güzel ve yararlı bir alışkanlık olsa da tek tutku haline dönüşmemeli, insanı gerçek yaşamla olan bağlarından, ödev ve sorumluluklarından koparmamalıdır.

 

Küçük-büyük tüm izleyicilerimizin beğeneceğini, yalnızca beğenmekle kalmayıp oyun boyunca duyacakları; çağdaş tınılarla bezeli, neşeli, tempolu müziklere, şarkılara koltuklarından eşlik edeceklerini ümit ettiğimiz renkli bir görsel şölene davet ediyoruz sizleri.

 

Fotoğraflar
KİTAP AŞKINA!KİTAP AŞKINA!KİTAP AŞKINA!
KİTAP AŞKINA!KİTAP AŞKINA!KİTAP AŞKINA!
KİTAP AŞKINA!KİTAP AŞKINA!KİTAP AŞKINA!
KİTAP AŞKINA!KİTAP AŞKINA!KİTAP AŞKINA!
KİTAP AŞKINA!KİTAP AŞKINA!

KİTAP AŞKINA! Temsil Tarihleri