Duyurular
54321

Değerli Sanatseverler, 23 Ocak 2018 ve 31 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek olan BDT TÖRE adlı eserimizin temsilleri teknik bir sebepten dolayı Nisan ayına ertelenmiştir. Temsil tarihleri kesinleştiğinde tekrar bilgilendirme yapılacaktır. İnternet üzerinden satın almış olduğunuz biletlerin iadesi Biletiva tarafından, gişemizden satın almış olduğunuz biletlerin iadesi gişede yapılacaktır.

ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMALARI Şartnamesi ve Başvuru Formu Devamı...

Değerli İzleyicilerimiz; * Temsillere toplu olarak gelmek isteyen okullar ile diğer kurum ve kuruluşların temsil tarihinden en az 35 gün önce müdürlüğümüze başvurmaları gerekmektedir. * Toplu satışlar dışındaki biletler, temsilden 30 gün önce satışa çıkar.

Değerli İzleyicilerimiz; temsillerden en az 15 dakika önce gelmenizi, temsil başladıktan sonra ve temsil esnasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, temsil sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.

Değerli İzleyicilerimiz; 7 yaşından küçük izleyicilerimizin çocuk temsilleri dışındaki temsillere getirilmemesini rica ederiz.