GİZLİLİK GÜVENCESİ BEYANIMIZ

 

Kişisel Bilgileriniz
Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü siz seyircilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve çeşitli rapor seçenekleri sunabilmek için üyelik formu doldurmak suretiyle bazı kişisel bilgilerin verilmesini istemektedir. Bunlar ad, soyad, e-posta ve telefon gibi bilgilerdir.

 

Sistemlerimizde toplanan bu bilgiler eser tanıtımları, oyun iptal ve değişiklik bildirimleri, oyunların satışa açılma bildirimleri yapmak gibi amaçlarla kullanılmaktadır.

 

Kurumumuz üyelik formlarından elde ettiği bilgileri yukarıdaki faaliyetleri dışında kullanmamakta, üçüncü şahıs, firma veya kurum ile paylaşmamaktadır.

 

Üyelik bilgileri üyelik hizmetleri menüsünden değiştirilebilmekte, tanıtım mesajları alınmak istenmediği takdirde ilgili seçenek pasif konuma getirilerek e-posta gönderimi durdurulabilmektedir.

 

Kredi Kartı Bilgileri
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siz değerli seyircilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde sunucularımızda tutulmamaktadır. Ödeme işlemi banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir.

 

Ayrıca sitemizde 128 bit SSL sertifikası kullanılarak kişisel bilgilerinizin 3.şahısların eline geçmesi engellenmektedir. Kurum bilgisayarlarımız güvenlik açıklarına karşı periyodik olarak PCI DSS taraması ile denetlenmektedir.

 

Sitemizde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi, bize bilet@dobgm.gov.tr adresinden iletebilirsiniz.

 

Kullanıcıların web sitemizi ziyaret etmeleri ve kişisel bilgilerini vermeleri, bu verilerin işbu gizlilik güvencesi kapsamında kullanılmasına onay verdikleri anlamına gelmektedir.


geri